Arhive

VICTORIE ÎN DEPLASARE!

Juniorii de la handbal au câstigat cu 43-36 meciul din deplasare, jucat în comuna Razvad, cu CSS Târgoviște, după ce au condus în totalitate meciul, la o diferență considerabilă.

Succesul lor a fost din păcate umbrit de accidentarea gravă din minutul 40’ a jucătorului nostru, Amir Ablachin.
“Sperăm să nu fie accidentarea asa cum am văzut-o de gravă. Ea vine pe fondul unei suprafețe de joc impracticabile din păcate, foarte alunecoasă, dar acestea sunt condițiile.”, a spus Ionuț Deli-Iorga, antrenor CS Medgidia.

CS Medgidia va juca următorul meci după sărbătorile de Paști, o etapă în deplasare, cu CSM București.

TV Action
Prezentare generală a confidențialității

Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.