Conferință organizată de AUR la Sala Nicolae Iorga, Parlamentul României
Tema: Supremația Constituției națiunilor din UE peste Birocrația de la Bruxelles.
Parlamentarii europeni conservatori au răspuns cu mare interes la apelul făcut de AUR pentru această conferință pan-europeană ce are loc în 19 si 20 februarie.
“Din țări precum Finlanda, Olanda, Luxemburg, Polonia, Estonia, Franța, U.K., Belgia, Italia, Slovacia, Serbia, Bulgaria, au onorat invitația spre a spune un NU hotărât globalismului.
este mesajul transmis de Alianța pentru Unirea Românilor
Europa aparține națiunilor și nicidecum globaliştilor.”










Leave a Reply