Vineri de la ora 18:00, pe terenul lui CSM Reșița – Sala Polivalentă – CS Medgidia își dispută a treia etapă din play-off.
Victoria cu CSM Oradea le-a dat aripi handbaliștilor noștri și au mare încredere că și acasă la Reșița vor face un rezultat pozitiv. Același lucru ni-l dorim și noi pentru ei și le ținem pumnii pentru o nouă victorie!
#Panterele #CSMedgidia #Handbal #FRH #DiviziaA









Leave a Reply