Arhive

BLOCUL „3 TINERET”, BULINA NEAGRĂ A MUNICIPIULUI MEDGIDIA

Medgidia are clădiri care la un moment dat au fost emblematice, dar în prezent s-au transformat în adevărate focare de infecţie. Este şi cazul blocului 3 Tineret care nu a mai fost reabilitat de zeci de ani. Cauza? Lipsa fondurilor spun oficialii. În clădire locuiesc cu chirie mai multe familii care susțin că plătesc lunar, însă din nepăsare, autoritățile locale nu fac nicio investiţie.

TV Action
Prezentare generală a confidențialității

Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.