Arhive

ACCES GRATUIT LA PATINOAR PÂNĂ PE 28 FEBRUARIE

Reprezentanţii Primăriei Constanța anunţă cetăţenii că patinoarul îşi continuă activitatea până la sfârşitul iernii. Locul de agrement finanţat de administraţia publică locală este amenajat la Pavilionul Expoziţional. Doritorii se pot bucura de cel mai frumos sport al iernii, zilnic, de la ora 10.00.

foto: CT100.ro

TV Action
Prezentare generală a confidențialității

Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.