PROGRAM GENERAL  COMPETIŢIE
CUPA MUNICIPIULUI MEDGIDIA LA FOTBAL DE SALĂ 2 01 4
VINERI 14.02.2014
17.00              gr.A              F.C.31 MEDGIDIA                   –    MARIGEN MEDGIDIA
18.00              gr.B              SPADA-NORD MEDGIDIA        –    RODES MEDGIDA
19.00              gr.A              BIALEX-APOLLO MEDGIDIA    –    CARSIUM HARSOVA
20.00              gr.B              GLORIA BANEASA                   –    F.C. TAXI MEDGIDIA

SAMBATA 15.02.2014
08.30             gr.A              INTERNATIONAL P. ALBA           –    UDTTMR MEDGIDIA
09.30             gr.B              RAPID MEDGIDIA                     –    DINOSTAR CONSTANTA
14.00             gr.B              CLUB 69 CONSTANTA                 –   BIALEX VALEA DACILOR
15.00             gr.A              CARSIUM HARSOVA                  –   SPORTUL TORTOMAN
16.00             gr.B              ADONIS MEDGIDIA                   –   SPORTPRIM OLTINA

DUMINICA  16.02.2014
09.00             gr.B              RODES MEDGIDIA                     –   F.C. TAXI MEDGIDIA
10.00             gr.A              SPORTUL TORTOMAN                –   F.C. 31 MEDGIDIA
14.00             gr.B              GLORIA  BANEASA                    –   SPADA-NORD MEDGIDIA
15.00             gr.A              SAGEATA MEDGIDIA                  –   ARCA CONSTANTA
16.00             gr.A              MARIGEN MEDGIDIA                 –   BIALEX-APOLLO MEDGIDIA

VINERI 21.02.2014
17.00             gr.B              STEAUA 2 MEDGIDIA                 –    RAPID MEDGIDIA
18.00             gr.B              DINOSTAR CONSTANTA              –    CLUB 69 CONSTANTA
19.00             gr.B              SPADA-NORD MEDGIDIA           –   SPORTPRIM OLTINA
20.00             gr.B              F.C. TAXI MEDGIDIA                 –   ADONIS MEDGIDIA

SAMBATA 22.02.2014
09.00             gr.B              SPORTPRIM MEDGIDIA             –    F.C. TAXI MEDGIDIA
10.00             gr.B              GLORIA BANEASA                     –    RODES MEDGIDIA
11.00             gr.A              BIALEX-APOLLO MEDGIDIA      –    SPORTUL TORTOMAN
12.00             gr.B              SPADA-NORD MEDGIDIA           –   ADONIS MEDGIDIA
13.00             gr.A              MARIGEN MEDGIDIA                 –   CARSIUM HARSOVA
14.00             gr.B              BIALEX VALEA DACILOR              –   STEAUA 2 MEDGIDIA
15.00             gr.A              SAGEATA MEDGIDIA                   –   UDTTMR MEDGIDIA

DUMINICA 23.02.2014
09.00             gr.A              CARSIUM HARSOVA                   –    F.C. 31 MEDGIDIA
10.00             gr.B              ADONIS MEDGIDIA                    –   GLORIA BANEASA
14.00             gr.B              RODES MEDGIDIA                      –   F.C. TAXI MEDGIDIA
15.00             gr.A              SPORTUL TORTOMAN                 –   MARIGEN MEDGIDIA

VINERI 28.03.2014
19.00             gr.B               CLUB 69 CONSTANTA                 –    STEAUA 2 MEDGIDIA

SAMBATA  1.03.2014
12.00             gr.B               RODES MEDGIDIA                       –   ADONIS MEDGIDIA
13.00             gr.B               GLORIA BANEASA                       –   SPORTPRIM OLTINA
14.00             gr.A               INTERNATIONAL P. ALBA              –   SAGEATA MEDGIDIA

DUMINICA  2.03.2014
12.00              gr.B             RAPID MEDGIDIA                          –   BIALEX VALEA DACILOR
13.00              gr.A            UDTTMR MEDGIDIA                        –   ARCA CONSTANTA
14.00              gr.B            STEAUA 2 MEDGIDIA                      –   DINOSTAR CONSTANTA
15.00              gr.A             F.C. 31 MEDGIDIA                        –   BIALEX-APOLLO MEDGIDIA
16.00              gr.B             SPORT PRIM OLTINA                     –   RODES MEDGIDIA

VINERI  7.03.2014
17.00              gr.A            ARCA CONSTANTA                          –    INTERNATIONAL P. ALBA
18.00              gr.B            RAPID MEDGIDIA                          –    CLUB 69 CONSTANTA
19.00              gr.B            DINOSTAR CONSTANTA                  –    BIALEX VALEA DACILOR

SAMBATA  8.03.2014
09.00                                                                 MECI   1   LICEE
10.00         SFERT I CADETI                                           1A          –                4B
11.00         SFERT I OLDBOYS                                       1A          –                4B
12.00                                                                 MECI    2   LICEE
13.00         SFERT II CADETI                                          2A          –                3B
14.00         SFERT  II OLDBOYS                                     2A          –                3B

DUMINICA   9.03.2014
09.00
                                                                 MECI    3    LICEE
10.00          SFERT  III CADETI                                       3A          –                 2B
11.00          SFERT  III OLDBOYS                                   3A          –                 2B
12.00                                                                  MECI   4    LICEE
13.00          SFERT  IV  CADETI                                      4A          –                 1B
14.00          SFERT  IV  OLDBOYS                                  4A          –                 1B

SAMBATA  15.03.2014
10.00         SEMIFINALA  A  GIMNAZII
11.00         SEMIFINALA  A  CADETI
12.00         SEMIFINALA  A  OLDBOYS
13.00         SEMIFINALA  B  GIMNAZII
14.00         SEMIFINALA  B  CADETI
15.00         SEMIFINALA  B  OLDBOYS

DUMINICA  16.03.2014
09.00                                                    FINALA MICA GIMNAZII
10.00                                                              MECI 5 LICEE
11.00                                                      FINALA MICA CADET
12.00                                                      FINAL MICA OLDBOYS
13.00                    SUPER OLDBOYS           IMUM  –  CIMENT
14.00                                                   FINALA  MARE  GIMNAZII
15.00                                                              MECI  6  LICEE
16.00                                                     FINALA  MARE  CADETI
17.00                                                    FINALA MARE OLDBOYS
18.00                             F  E  S  T  I  V  I  T  A  T  E  A     D  E     P  R  E  M  I  E  R  E 

Spune-ți părerea

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.